Prodlužování řas


V současnosti už se aplikaci umělých řas věnuji jen nárazově pro zvláštní příležitosti jako je svatba, dovolená, focení apod. Tato možnost je určena zejména mým klientkám, které dříve tuto službu u mě využívaly a je závislá na mých aktuálních časových možnostech.

Základní klasická metoda. Postupně se aplikuje jeden kus umělé řasy na jednu vlastní. Výsledný efekt se dá přirovnat k dokonalému nalíčení řasenkou.

Vějířky ze 4-6 ultratenkých řas. Extra hustota a přitom jemnost pro milovnice výraznosti nebo řídké řasy, kdy touto technikou vytvoříme plný, nadýchaný efekt s přesnou liníí.

Technika inspirovaná Kim Kardashian. Kombinace různých typů a délek řas pro maximální efekt  a minimální zatížení. Nechceme zde dokonalou linii jako u Hollywoodského objemu, právě naopak. 

Objemová technika s efektem linky inspirovaná křídly vážky (odsud také její název). Elegantní kočičí look bořící stereotypy. To pravé pro klientky milující novinky a exkluzivní vzhled.


Cena aplikace

Předpokládaný čas Vám sdělím předem dle vybrané techniky

700 Kč/hodDOPLŇKOVÉ SLUŽBY


Barvení obočí Bronsun

Kompletní úprava obočí voskem/pinzetou s detailním vymeřením, ombré pigmentace chloupků i kůže hybridní barvou s efektem Henny

400 Kč

+45 min

Barvení obočí INLei

Úprava + pigmentace chloupků, bez efektu na kůži 

250 Kč

+20 min

Úprava obočí

Úprava tvaru obočí voskem/pinzetou 

150 Kč

+15 min

Depilace horního rtu

Šetrné odstranění chloupků voskem 

100 Kč

+10 min

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!