PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Toužila jste vždy po nádherných řasách, ale příroda Vás jimi neobdařila nebo se Vám jen nechce je každý den ráno líčit řasenkou? Potom pro Vás mohou být permanentní řasy řešením!

Jedná se o syntetické  řasy, které mají různé zakřivení, sílu i délku a na oku se různě kombinují. Aplikují se speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se beze strachu můžete oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům. Jde o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení/zhuštění přírodních řas, které v případě správné aplikace a dodržení několika jednoduchých zásad péče nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy.

Na podzim 2018 jsem získala označení VIOLET EXCLUSIVE SALON. 
 
Chtějte pro své oči jen to nejlepší! 

 

TECHNIKY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

           

      

PÉČE O ŘASY

Klíčem k dokonalému vzhledu řas je jak profesionální aplikace, tak i správná péče ze strany klientky. Protože Vaše řasy jsou i mojí vizitkou a také proto, že pokud není péče dodržována, značně to komplikuje mou práci, je zde několik zásad, na nichž je z mé strany nutné trvat.

Každá klientka:

 • vlastní speciální čistící pěnu na řasy (doporučuji i kartáček pro pohodlné čištění meziřasových prostor).
 • pravidelně řasy čistí tak, aby na nich neulpívaly zbytky líčidel, maz apod.
 • chodí na každou aplikaci řas (nový set i doplnění) s očima důkladně odlíčenýma od všech líčidel včetně řasenky na spodních řasách.
 • nikdy nepoužívá na prodloužené řasy řasenku ani žádné mastné přípravky (narušují se tak spoje).
 • po každé aplikaci se vyvaruje kontaktu řas s vodou (24hod) a párou (48 hod).
 • dodržuje klidový režim během aplikace (není možné telefonovat apod.).

JEŠTĚ NIKDY JSTE PRODLOUŽENÉ ŘASY NEMĚLA?

 

V tom případě je vhodné absolvovat nejprve tzv.TEST CITLIVOSTI pro vyloučení alergické reakce na lepidlo. Spočívá v nalepení několika řas na každé oko několik dní před samotnou aplikací. 

DESIGN ŘAS

 

Technika prodloužení a materiál se vždy volí individuálně na základě konzultace s klientkou, očekávaného efektu a také dle aktuálního stavu vlastních řas, který je hlavním rozhodujícím faktorem. Zachování bezpečnosti nošení je vždy na prvním místě. Proto prosím své klientky o respektování toho, že poslední slovo při výběru délky, zakřivení a hustoty řas má vždy stylistka a to jak u nového setu, tak i u každého doplnění.

 

KDY NELZE ŘASY APLIKOVAT?

 
 • Pokud trpíte alergiemi a přecitlivělostí, která se projevuje zvýšeným slzotokem nebo svěděním očí.

 • Pokud trpíte ekzémem v oblasti očního okolí, který vyžaduje léčbu spočívající v promašťování daného místa. Řasy nesmějí přijít do kontaktu s mastnotou, proto by tuto zátěž nevydržely. 

 • Při zánětlivých onemocneních oka, očního okolí nebo spojivek. Tato onemocnění se projevují svěděním, zčervenáním a zvýšeným slzením oka a mohou být bakteriálního původu.

 • Při hypercitlivosti očního okolí, klaustrofobii.

 • V době nemoci, kdy je organismus oslabený a je vysoké riziko vzniku alergické reakce. Pokud jste nemocná, vždy se přeobjednejte.