Moc mě těší, jestli Vás některá ze služeb zaujala natolik, že jste se rozhodla salon navštívit. Zde jsou informace ohledně jeho fungování.

Objednávka

Objednávky, dotazy a změny termínů na tel. č. 608 611 899 v pracovní dny 8-18 hod. Pokud telefon nezvedám, pošlete mi prosím zprávu (WhatsApp) a ozvu se Vám hned, jak to bude možné. Není ale v mých silách reagovat mimo uvedenou dobu.

Záloha

Výše zálohy pro rezervaci termínu je 450 Kč. Pokyny k platbě Vám po objednání přijdou na e-mail a termín je platný až po jejím uhrazení, kdy Vám přijde potvrzení společně s přesným datem a časem, do kdy lze termín bezplatně přesunout/zrušit.

Změny a rušení termínů

Rezervaci je možné bezplatně přesunout/zrušit 24 hod předem. Později už bohužel propadá uhrazená záloha, a to jako kompenzace blokovaného času. Příp. za sebe můžete zajistit náhradníka (na libovolnou službu).

Zapomenutý termín

Nejste-li si jistá svou objednávkou, stačí poslat zprávu a termín Vám upřesním. 24 hodin předem přijde SMS s připomenutím Vaší rezervace. Pokud i přesto nedorazíte, bohužel Vám propadá uhrazená záloha. U druhého nedostavení se bez předchozí omluvy, už je to bohužel bez možnosti náhradního termínu.

Příchod

Prosím o dodržení obj. času (+/- 5 min). U zpoždění nad 15 min už nezaručuji, že bude možné službu provést nebo bude nutné ji zkrátit. Účtována je plná cena za všechny obj. služby, příp. si domluvíme náhradní termín, bohužel ale s propadnutím zálohy jako kompenzace blokovaného času. Zároveň prosím, abyste nechodily ani dříve. Naruší se čas klientky před Vámi a pauzy mezi objednávkami určené pro úklid a přípravu prac. místa apod.

Doprovod

Na svou návštěvu přijďte prosím bez doprovodu jak dětí, tak i jiných rodinných příslušníků apod. S ohledem na hygienické předpisy nelze s sebou brát ani domácí mazlíčky. Využijte tento čas jen pro sebe a relaxaci.

Nemoc

Pokud jste nemocná, necítíte se dobře nebo užíváte antibiotika či jiné léky, které by mohly proceduru ovlivnit, Vaši návštěvu musíme odložit. Výsledek stejně jako výdrž laminace se nedá v takovém případě zaručit.

Překážka na mé straně

V případě změny Vaší objednávky ze strany salonu v důsledku nějaké nenadálé události méně než 24 hodin předem, Vám bude v náhradním termínu poskytnuta sleva.

Telefony

Prosím o úplné ztlumení Vašeho telefonu po dobu návštěvy salonu. Neriskujeme tak mmj. otevření očí během ošetření, kdy navíc stejně není možné s telefonem manipulovat. 

Záruka a reklamace

Na veškeré služby se vztahuje záruka a reklamace. Tu je nutné řešit neprodleně, nejpozději do 72 hod od provedené služby, a to buď osobním jednáním nebo zasláním fotografií.

Kontraindikace

Předem si prosím projděte seznam kontraindikací. Je jich poměrně mnoho a zdánlivě nesouvisejících. Pokud se v nějaké najdete, zavolejte mi a probereme, jestli můžeme proceduru provést nebo ji raději odložíme.

Platba

Platba je možná jak v hotovosti, tak i kartou v den provedení služby. Příp. také formou dárkového poukazu. Ty jsou celoročně k dispozici a můžete tak jimi udělat radost někomu blízkému.

Děkuji za respektování těchto bodů a těším se na Vaši návštěvu.

Máte nějaký dotaz, na který jste nenašla odpověď nebo si nejste jistá, jestli zvolená služba pro Vás bude tím pravým?  Neváhejte mě kontaktovat a ráda Vám na cokoliv odpovím. 

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!