Moc mě těší, když Vás některá ze služeb zaujme natolik, že se rozhodnete salon navštívit. Zde jsou informace ohledně jeho fungování.

Objednávka

Objednávky a změny termínů řešte prosím na tel.č. 608 611 899 v pracovní dny 8-18 hod. Pokud telefon nezvedám, ozvu se Vám hned jak to bude možné. Není však v mých silách vyřizovat objednávky mimo tuto dobu.

Změny a rušení termínů

Rezervaci je možné změnit 1 prac. den předem do 12 hod. Tak mám možnost Vaše místo obsadit. Pozdější změna je zpoplatněna při další návštěvě (u obj. 1 služby 350 Kč, 2 a více služeb/nový set řas 550 Kč) nebo za sebe můžete zajistit náhradníka (na libovolnou službu).

Nemoc

Pokud se necítíte dobře nebo jste nemocná, přeobjednejte se a zůstaňte doma v posteli. Oslabený organismus je mnohem náchylnější k alergickým reakcím. Materiál také nemusí působit a přilnout, jak má. Odložte svou návštěvu na dobu, kdy budete fit.

Zapomenutý termín

Pokud si nejste jistá, na kdy jste se objednala, stačí mi poslat SMS s dotazem a termín Vám upřesním. 24 hodin předem Vám přijde SMS s připomenutím Vaší rezervace. Pokud i přesto nedorazíte, při další návštěvě bude k ceně služby přičten storno poplatek (350/550 Kč). U druhého nedostavení se bez předchozí omluvy, už je to bohužel bez možnosti náhradního termínu.

Příchod

Prosím o dodržení obj. času (+/- 5 min). U zpoždění nad 15 min už nezaručuji, že bude možné službu provést nebo ji bude nutné zkrátit. Účtována je plná cena za všechny obj. služby nebo se domluvíme na náhradním termínu se storno poplatkem (350/550 Kč). Zároveň ale také prosím, abyste nechodily dříve. Narušuje se tak čas klientky před Vámi a moje naplánované pauzy mezi objednávkami určené pro úklid prac. místa apod.

Překážka na mé straně

Protože vše má být vyvážené, v případě změny Vaší objednávky ze strany salonu v důsledku nějaké nenadálé události méně než 1 pracovní den předem do 12 hodin, Vám bude v náhradním termínu poskytnuta sleva 25-50% z ceny objednané služby.

Doprovod

Na svou návštěvu přijďte prosím bez doprovodu jak dětí, tak i jiných rodinných příslušníků apod. S ohledem na hygienické předpisy nelze s sebou brát ani domácí mazlíčky. Využijte tento čas jen pro sebe a relaxaci.

Telefony

Prosím o úplné ztlumení Vašeho telefonu po dobu návštěvy salonu. Během procedury nelze s telefonem manipulovat a zbytečně tak dochází jen k rozptylování jak Vás, tak mě při práci. Zkuste si užít chvíli bez toho být neustále na přijmu a online.

Covid opatření

Před Vaší návštěvou se prosím ujistěte, že splňujete aktuální nařízené podmínky. Pokud si nejste jistá, jaká nařízení jsou zrovna platná, obraťte se na mě s dotazem a upřesním Vám je.

Záruka a reklamace

Na veškeré služby se vztahuje záruka a reklamace. Tu je nutné řešit neprodleně, nejpozději do 72 hod od provedené služby, a to buď osobním jednáním nebo zasláním fotografií.

Kontraindikace

Doporučuji předem projít seznam kontraindikací pro zvolenou službu. Např. u laminace jich je poměrně mnoho a zdánlivě nesouvisejících. Pokud se v nějaké najdete, zavolejte mi a probereme, jestli můžeme proceduru provést nebo ji raději odložíme.

Platba

Platba je možná jak v hotovosti, tak i kartou v den provedení služby. Příp. také formou dárkového poukazu. Ty jsou celoročně k dispozici a můžete tak jimi udělat radost někomu blízkému.

Děkuji za respektování těchto bodů a těším se na Vaši návštěvu.

Máte nějaký dotaz, na který jste nenašla odpověď nebo si nejste jistá, jestli zvolená služba pro Vás bude tím pravým?  Neváhejte mě kontaktovat a ráda Vám na cokoliv odpovím. 

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!