Manikúra

Věnuji se především tzv. dekorativní úpravě nehtů. Ta spočívá v přístrojové manikúře a aplikaci vybraného materiálu na přírodní nehty (obyčejně se pracuje s vlastní délkou, je ale možné nehet i nastavit, když se zrovna jeden zlomí) a jeho vytvrzení v lampě.

Výdrž 3-5 týdnů. Rozhodujícím faktorem je kvalita nehtů, jejich mechanické zatížení a rychlost růstu.

Přehled materiálů berte spíše jako informativní a s výběrem se předem netrapte. To nejvhodnější pro Vaše nehty vybereme společně podle jejich typu a Vašeho očekávání při Vaší návštěvě. 

Kvůli rezervaci času pro Vaši objednávku si předem promyslete jen to, jestli budete chtít nehty zpevnit čirou/tělovou vrstvou nebo zvolíte barevné lakování/francii. Zbytek můžete s klidem nechat na mně a přijít relaxovat.


CND Shellac

Spojení vlastností laku s odolností gelu

První volba pro klientky, které nebaví neustálé lakování, ale také nechtějí nehty narušovat. Shellac je vhodný spíše pro pevné kvalitní nehty, ale nic není ztraceno ani pokud je nemáte - můžeme si pomoci zpevňující bází nebo topem pro namáhané a slabší nehty. Aplikuje se v extra tenkých vrstvách, takže působí jako klasický lak.

Žádné zmatňování povrchu nehtu, ten se pouze odmastí. Stejně jednoduše se tento materiál během 5-10 min rozpustí (pomocí odstraňovací sady zvládnete i sama doma). Nehty zůstávají v původní kvalitě. Díky tomu je vhodný i pro jednorázovou úpravu.

PLATINUM Booster gel

Řešení pro problematické nehty

Velmi pružný materiál na bázi kaučukového gelu. Zajistí větší zpevnění pro problematické, křehké nebo poškozené nehty. Díky husté konzistenci je možné s ním i lehce modelovat a opravit tak příp. nerovnosti.

Kromě barev nabízí Booster i mnoho kamuflážních odstínů pro vytvoření velmi oblíbeného Natural efektu.

Nevýhoda oproti Shellacu je zmatnění neht. ploténky před aplikací. Rozpuštění je také zdlouhavější, proto pro jeho odstranění volím vhodnou frézku a brusku. Z tohoto důvodu je vhodný spíše v případě, kdy plánujete na manikúru docházet pravidelně.

CND Plexigel

Když nedrží opravdu nic, přichází na řadu Plexigel

Unikátní materiál na bázi akrylu, který spojuje jak extra pevnost, tak i pružnost, což se sice zdá neslučitelné, ale značka CND tohle dokázala a zaručuje tím pádem skvělé výsledky u problematických nehtů, nad kterými jste už zlomila hůl.

Dá se použít samostatně pro čiré zpevnění (např. pokud ráda měníte barvy a chcete si nehty lakovat) nebo v kombinaci s Shellac barvami. Dá se také pinčovat (zúžení nehtů pomocí speciální pinzety do elegantnějšího štíhlejšího tvaru).

Neht. ploténku je potřeba zmatnit a při další návštěvě doplňuji jako u modeláže. Pokud chceme jen odstranit bez další aplikace, může se materiál rozpustit.

Modeláž nehtů

Jednorázové objednávky pro speciální příležitost

Klasickou modeláž nehtů nemám už ve stálé nabídce. Protože ale byla přes 10 let mojí hlavní činností, nechci se jí vzdávat nadobro. 

Chcete-li vytvořit něco speciálního na svatbu, oslavu apod., je možná individuální domluva. Zejména je tato možnost určena mým nehtovým klientkám z let minulých, příp. na dotaz podle aktuálních časových možností.


DOMÁCÍ PÉČE O NEHTY

Směs přírodních olejů pronikajících hluboko do pokožky a chránících nehty a nehtovou kůžičku. Při pravidelném používání díky němu docílíte zdravějších nehtů a také delší výdrže Shellac manikúry.

Záchrana pro oslabené nehty na bázi keratinových proteinů, jojobového a mandlového oleje. Tyto látky se vážou přímo na nehet a posilují oslabené nebo poškozené nehty. Redukce bílých skvrn, klinicky prokázané výsledky a nádherná vůně cukrové vaty. 

Domácí sada pro odstranění Shellacu. Obsahuje odstr. tekutinu, polštářky, dřívko a Solar Oil pro ošetření nehtů. Skvělá volba pro klientky, které chtějí ušetřit čas strávený v salonu nebo chodí na Shellac nárazově a chtějí si ho odstranit samy bez poškození nehtů.


Natural

Manikúra+zpevnění čiré/make-up

CND Plexigel/CND Brisa Lite/Booster gel

650 Kč

60-75 min

French/Color

Manikúra+francie/barva

CND Shellac/Booster gel-lak

800 Kč

90 min

French/Color Plexigel

Manikúra+zpevnění+francie/barva, cena dle délky

CND Plexigel+CND Shellac/Booster gel

850/900 Kč

120 min

Modeláž nehtů

Jednorázová objednávka na svatební nehty apod.

Předpokládaný čas Vám sdělím předem podle náročnosti požadavku

500 Kč/hod

Oprava

Nastavení a domodelování nehtu na šablonu

50-150 Kč

Nail Art

Více >>>

od 50 Kč


Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!