Úprava a barvení obočí

Obočí utváří až 50% výrazu obličeje.

Pro spoustu žen je tato disciplína velkým strašákem. Pokud mezi ně patříte, není nic jednoduššího, než si rezervovat termín návštěvy, před kterou obočí nechte nejlépe nějakou dobu bez zásahu.

Základem je tady po důkladné přípravě pokožky přesné vyměření tvaru a jeho předkreslení pastou. Teprve pak přichází na řadu samotná barva. Pracuji s několika značkami a typy barev a Hennou. Předem se dohodneme, jestli Vám jde hlavně o dobarvení chloupků nebo preferujete linie na kůži, příp. jak moc výrazné. Namíchání odstínu, který bude ladit s Vaší barvou vlasů, je samozřejmostí. Následuje depilace voskem, aplikace výživy a konečná úprava.

Najdeme to ideální právě pro Vás.

Pokud obočí v některých místech chybí, velkým pomocníkem budou jak právě barvy chytající na kůži, tak hlavně výživy, které si můžete zakoupit na domácí použití. V tomto směru jdou přípravky neuvěřitelně dopředu. Ne vždy se podaří růst obnovit, ale stojí za to to zkusit.

Výdrž se odvíjí hlavně od typu pleti. Na sušší vydrží barva déle, než na mastné. Obarvení chloupku je ale dlouhodobé - od 4 týdnů mnohdy ale až do jeho vypadnutí.