Úprava a barvení obočí

Obočí utváří až 50% výrazu obličeje.

Pro spoustu žen je tato disciplína velkým strašákem. Pokud mezi ně patříte, není nic jednoduššího, než si rezervovat termín návštěvy, před kterou obočí nechte nejlépe nějakou dobu bez zásahu.

Je to rituál. Základem je tady po důkladné přípravě pokožky přesné vyměření tvaru a jeho předkreslení pastou. Teprve pak přichází na řadu samotná barva. Pracuji s několika značkami i Hennou, takže se předem dohodneme, jestli Vám jde hlavně o dobarvení chloupků nebo preferujete linie na kůži, příp. jak moc výrazné. Namíchání odstínu, který bude ladit s Vaší barvou vlasů, je samozřejmostí. Následuje depilace voskem, aplikace výživy a konečná úprava.

Najdeme to ideální právě pro Vás.

Pokud obočí v některých místech chybí (zřejmě z doby, kdy jsme chloupkům, vyzbrojeny pinzetou, vyhlásily válku), velkým pomocníkem budou jak právě barvy chytající na kůži, tak hlavně dnešní výživy. V tomto směru jdou přípravky až neuvěřitelně  dopředu. Ne vždy se podaří růst obnovit, ale stojí za to to zkusit. a

Výdrž se odvíjí hlavně od typu pleti. Na sušší vydrží barva déle, než na mastné. Obarvení chloupku ale díky moderním barvám a jejich technologiím vydrží mnohdy až do jeho vypadnutí.


Gen. Sochora 22, OSTRAVA

+420 608 611 899

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!