Úprava a barvení obočí

Obočí utváří až 50% výrazu obličeje. V době roušek a respirátorů bude tohle % ještě o něco vyšší.

Pro spoustu žen je tato disciplína velkým strašákem. Pokud mezi ně patříte, není nic jednoduššího, než si rezervovat termín návštěvy, před kterou obočí nechte nejlépe nějakou dobu bez zásahu.

Je to rituál. Žádné šup sem, šup tam štětcem, jako to znáte např. z dřívějška z kosmetiky, kde obočí narychlo nějak natřeli, "aby se neřeklo". Základem je tady po důkladné přípravě speciální pěnou, příp.peelingem přesné vyměření tvaru a jeho předkreslení pastou, teprve pak přichází na řadu samotná barva. Pracuji s několika značkami, takže se předem dohodneme, jestli Vám jde hlavně o dobarvení chloupků nebo preferujete linie na kůži, příp. jak moc výrazné. Namíchání odstínu, který bude ladit s Vaší barvou vlasů, je samozřejmostí. Najdeme to ideální pro každou z Vás. Následuje depilace voskem, aplikace výživy a konečná úprava mýdlem.

Pokud obočí v některých místech chybí (zřejmě z doby, kdy jsme chloupkům, vyzbrojeny pinzetou, vyhlásily válku), velkým pomocníkem budou jak právě barvy chytající na kůži, tak hlavně dnešní výživy. V tomto směru jdou přípravky až neuvěřitelným tempem dopředu. Ne vždy se podaří růst obnovit, ale stojí za to to zkusit.

Výdrž se odvíjí hlavně od typu pleti. Na sušší vydrží barva déle, než na mastné. Obarvení chloupku ale díky moderním barvám a jejich technologiím vydrží mnohdy až do jeho vypadnutí.

Barvení obočí Bronsun

Kompletní úprava obočí voskem/pinzetou s detailním vymeřením, ombré pigmentace chloupků i kůže hybridní barvou s efektem Henny

Samostatná objednávka na obočí, k řasám zvýhodněná cena 250/400 Kč

550 Kč

45-60 min

Barvení řas + obočí Bronsun + dep.horního rtu

Detailní vyměření, ombré pigmentace chloupků i kůže hybridní barvou s efektem Henny

850 Kč

75 min

Barvení řas + obočí INLei + dep.horního rtu

Pigmentace samotných chloupků barvou INLei, která jen zvýrazňuje jejich přirozený odstín, neobarví kůži 

700 Kč

60 min

Součástí všech procedur je pigmentace a hloubková péče pro opravu chloupků a podporu růstu.


Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!