O MNĚ

 
  • Vystudovala jsem obory Kosmetička a Řízení malého a středního podniku
  • V oboru pracuji od r.2008

  • Svůj vlastní salon provozuji od r.2010

  • 3 roky jsem působila jako lektorka u firmy modelaznehtu.cz (největší distributor materiálu pro nehtový design v ČR).

  • V současnosti už se tolik nevěnuji úpravě nehtů, což bylo mým původním oborem, ale specializuji se spíše na oblast řas, které se staly mou velkou vášní - a to ať už jde o řasy umělé, tak i přírodní.

  • Salon 7.nebe je CERTIFIKOVANÝM VIP SHELLAC salonem.

  • A také CERTIFIKOVANÝM EXCLUSIVE VIOLET LASHES salonem.

Vítejte v 7. nebi!

Ráda bych se Vám představila - jmenuji se Iva Černínová a jsem tou osobou, která se ozve v telefonu, když na mobilu vyťukáte číslo salonu a také tou, která je připravená udělat maximum pro Vaše nehty, řasy, obočí a nebo vše najednou. 

K názvu salonu mne inspiroval význam termínu "7.nebe".

"...označujeme tak nejvyšší patro nebes, říši nejvyšší dokonalosti. Sedmička symbolizuje úplnost a dokonalost, v obrazném myšlení je tedy 7. nebe tím nejlepším, co můžete dostat!" 

Přesně tímto se při své práci řídím - jsem detailista a perfekcionista sledující současné trendy, neustále se dále vzdělávám a piluji veškeré techniky tak, abych mohla vždy nabídnout služby na co nejvyšší úrovni. 

     Každá žena může vlastnit upravené ruce s pěstěným vzhledem.Často od svých klientek slýchám, že dříve své ruce schovávaly pod stůl nebo do kapes. To už nebude potřeba. I umělé nehty se dají vytvořit tak, aby budily dojem vlastních a může zůstat jen Vaším tajemstvím, že Vás jimi neobdařila příroda, ale nehtová designérka a současně lze vyjít vstříc i milovnicím extravagance. Stejně tak je díky novým technologiím možné vyhovět i těm, kdo upřednostňují pouze trvanlivé lakování umožňujicí radovat se z krásných nehtů celý měsíc a to bez jakéhokoliv narušení neht. ploténky. 

Co se týče úpravy řas, i tady máme pro každého něco. Dříve bylo pro ženy, které chtěly vylepšit vzhled svých řas, jediným řešením umělé prodloužení. Dnes už můžeme nabídnout i SPA procedury pro pěstění a tvarování vlastních. I Vy si můžete dopřát luxus krásných řas, o kterých jste vždy jen snila.

Kladu důraz jak na kvalitu materiálů, tak i provedení práce a individuální přístup, kdy je cílem vyhovět přání každé mé klientky.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte zeptat.

 Těším se na Vaši návštěvu!